udany handel krótkoterminowy

LHS zachętę ruch w dół, ale nie zrealizują & the Chikou nie czyści Kumo. Obserwowani przez motywacyjnego ruchu poprzez EMA i Kumo z jasnymi Chikou, że nie posiadają, w wyniku zapisów.

 

Pierwsze dwa wpisy są dobre dla 30 do 35 kleszczy. To dość duży ruch i Chikou pracuje w cenie, jak aktualna cena zostanie uruchomiony w równowadze (EMAS). Podświetlony świeca jest dobra pozycja zważywszy, że nie ma już pieniędzy dokonane.Zauważ, że nawet jeśli jest to technicznie Chikou poniżej ceny, zwłaszcza, że poziom cen naprawdę nie znaczy nic. Jeśli ruch w górę był odwrócony od parabolicznej świecę miałoby to znaczenia, ale tutaj http://www.opcjeonline.com to nie znaczy wiele, więc nie jestem zaniepokojony z Chikou, inne niż możemy być konsolidacja, ale nie ma chyba jeszcze trochę przejść w lewo ze względu na EMA & Kumo. W ogóle często nie korzystają z Chikou ale to dlatego, że w obrocie tego wskaźnika wystarczy, że zdaję sobie sprawę z jego położenie i znaczenie bez drukowania. Jest to bardzo ważna część systemu Ichimoku. W szczególności jest to duża część, dlaczego nie trzeba szukać w wielu przedziałach czasowych, aby go handlu. Tylko jako przykład, jeśli bawić się z nim będzie w stanie przewidzieć, co podwójna kompresja Kumo wygląda w oparciu o aktualną Kumo & the Chikou. Jednak nie jest to konieczne, mimo że są wyświetlane tylko około 30 świeczki na moim wykresie ichikou daje mi sensowne, handlowo-stanie podsumowanie ostatnich 108 świec. To pozwala mi skupić się na teraz, w kontekście.

Znowu Chikou jest cena i cena jest w równowadze. Tym razem jednak wygląda słabiej niż ostatnio. EMAS krótko poczerwieniał i nie jest to, co wygląda postępuj odnośnik jak obniżyć wysokie w miejscu. Doji w EMAS jest w porządku, ale wolałbym, aby uzyskać poprzez konsolidację w tym momencie.

 

Konsolidacja następuje, wówczas ruch motywacyjnego poprzez średnie i po prostu przez Kumo. Czerwona młot na pullback EMAS & Kumo jest przyzwoity miejsce. To czerwone, ale jego położenie i kształt są na tyle przekonujące.

 

Ładna zachętę Move & pullback, jasne wpis.

 

Podświetlona Świeca po lewej to najnowszy wpis; jeden na prawej stronie jest wejście odwrócenie. Lubię odwrócenie uwagi całego obrazu. 1- owal pokazuje, Więcej porad tutaj że cena dostał dość wydłużony z równowagi. 2 – Cena nigdy nie podniósł motywację spadkową raz osiągnął poziom stoisko. 3 – W górę zachętę ruch, poprzez poziom stall, który trzyma się z góry do EMA.

Nie ma zbyt wiele miejsca do Kumo, ale jest to cienka Kumo i jest wystarczająco dużo miejsca dla handlu. W miejscu, jak to ja Szlak napięty raz STOP to ciekawe cena zbliża się do spanB. Tam prawie zawsze będzie kolejny wpis, jeśli okaże się, że to dobry bieg, aw przypadku, gdy przerwą i biegnie za pierwszym razem będę prawdopodobnie nie zatrzymał się.

 

Jest ruch zachętę i to nie trzymać na pullback ale obraz nie wygląda wystarczająco dobre. Naprawdę nie ma tendencji, z mojej perspektywy cen w tej strefie jest przypadkowa. Drugi pullback jest trochę lepiej, ale nadal jest to po prostu nie wiele środowisku trendów.

Wygląda na to, że zrobił sobie przerwę opcjeonline zbyt wcześnie, nie było jeszcze ładne set-up i ruch o 10:30. Myślałam, że nie było trochę ruchu i prawdopodobnie nie byłoby o wiele więcej, przynajmniej do popołudnia. To jest po prostu kolejnym przypomnieniem dla handlu, co rynek robi nie to, co myślę, że powinniśmy – udany handel krótkoterminowy jest o reakcję, a nie przewidywania.

Możliwość komentowania udany handel krótkoterminowy została wyłączona