strategie handlowe dla początkujących

Jeśli badane i rozumiane moje poprzednie posty na temat podstaw binarnym obrotu opcji walutowych i Opcje binarne wskaźników , jesteś gotowy do handlu za prawdziwe. Oto 3 różne strategie, które mogę używać, należy wybrać jedną opartą na apetytu na ryzyko. http://www.opcjeonline.com/opteck/ Powodzenia!

Konserwatywna strategia długoterminowa

Strategia ta jest dla tych, którzy są nowicjuszami w tej grze i chcesz budować swój kapitał powolny i stały. Punktem tej strategii jest minimalizacja ryzyka i czekać na karkołomnej na wykresie.

W tym przypadku idealnym konfiguracji wykorzystuje ostatnie 2 punkty zygzakowatą, a narysować Fibonacciego między nimi w kierunku trendu.

Narysuj Fibo z punktu 1 do punktu 2 dla trendu w dół i na odwrót dla trendu wzrostowego. Twój cel jest na poziomie 161,8 projekcji.

Aby sygnał do pełni ważne, nie musi być retracement się opcjeonline między 50 – 88,6. Wyższa retracement idzie, silniejszy sygnał. W powyższym przykładzie, retracement dzieje się obok numeru 2 w górnym lewym rogu.

wprowadzić je o to, aby być cierpliwym, aż wszystkie 3 czynniki kolejce.

Zasadą jest wpis:

– Cena uderza Fibonacciego poziom projekcji 161,8.

– Cena jest wewnątrz lub poza granicami kanale czerwonym.

– Wykres Wartość uderza poziom 8 lub wyższej

Twój ważności może wynosić od 5 do 20 minut. A twój cel jest 1-2 transakcji dziennie.

A sugestia zarządzania pieniędzmi dla tej przeczytać tutaj strategii jest wziąć 2 równe stawki dziennie przez 20 dni. Zwiększ swoją pozycję o 50% następnego dnia. Jeśli przegrasz, start z ostatniego zestawu ofert:

Dzień 1: 10 + 10

Dzień 2: 15 + 15

Dzień 3: 21 + 21 … i tak dalej. Trzeba dotrzeć do guck około 5k zysków w ciągu 20 dni, a w przyszłym miesiącu po prostu zacząć od nowa lub prowadzą z którego wyszedł.

Najlepsze Brokers dla początkujących

Semikonserwatywna Strategia

Pół strategia konserwatywna wiąże 4-6 transakcji dziennie. Zasady są takie same jak dla strategii konserwatywnej, tylko z jednym wyjątkiem: Bierzemy handel na poziomie projekcji Fibonacciego 127 oraz 161,8.

Teraz, na poziomie 127 transakcji, radzę nie brać handlu z ponad 6 minut do wygaśnięcia. To dlatego, że zazwyczaj poziom 127 reprezentuje poziom konsolidacji zwrócić Kupujący / Sprzedający do trendu, aby uzyskać większą płynność, a cena zazwyczaj wykonuje się w kierunku trendu w ciągu najbliższych 3 świece.

Zasady wpisu są takie same jak w przypadku strategii konserwatywnej:

– Wykres Wartość uderza poziom 8

– Cena jest wewnątrz czerwonej strefie

– Cena uderza poziom projekcji Fibonacciego 127

Użyj tego samego zarządzania pieniędzmi jak w konserwatywnej strategii, ale zarobki wzrosną szybciej.

I pamiętaj, że trzeba trzymać się zasad wjazdu.

Teraz poniżej strategia jest bardzo agresywny, który określa środki sane handlu. Strategia ta stanowi wykorzystanie cykli cenowych i ciągu Fibonacciego w szybkim handlu. Transakcji podejmowane są nie tylko na poziomie 127 i 161,8, ale także na wyprysków. A poziomy Fibonacciego są opracowywane dla każdego cyklu. Strategia ta również wykorzystanie pełnego potencjału wykresów wartości.

Przede nauczyłeś czego są polowania, gdzie można znaleźć swoją zdobycz i jak worek niektórzy żerują stabilny i bezpieczny.Teraz pójdziemy po Big 5.

Strategia agresywna

Spójrz na poniższy wykres, ile cena cykle widzisz?

 

Tak, 9 cykli. Teraz zmienić zygzakowate parametry wskaźnikowe do 2,1,1. Ilu krótkoterminowe cykle cenowe widzisz teraz?

 

Tak, 41+ krótkoterminowe cykle cenowe. W rzeczywistości istnieje wiele, wiele więcej, ale niech nie sprawiają, że zbyt trudne.Każdy z tych cykli jest ciągiem Fibonacciego z high-low-retracement projekcji Reverse. Spójrz na poniższy wykres:

 

Teraz robi się skomplikowane i wspaniałe:

  1. Fibonacciego uwagę między punktami 1 i 2 (jasnoniebieski) i zaznaczone na wykresach ostatni wysokich i niskich, 1 i 2 odpowiednio wartości. Teraz mamy poziomy i czekać na retracement które mogą być knota lub pełne świec. Powyżej obszaru retracement jest białe pole oznaczone 3, a zielona świeca pod akcentami tym polu.
  2. Konfiguracja jest gotowe, gdy retracement świecy następuje czerwoną świecę w kierunku trendu. Teraz obudzić.
  3. Kolejna czerwona świeca zamyka się poniżej otwartej zielonej retracement świecą, ale nie dotyka wartości wykresu poziomu 6 Jeszcze ani kanały regresji wewnętrzna zespołu. To jest oznaczony przez światła niebieskiego prostokąta.Więc to jest nasza pierwsza świeca łamiąca tej konkretnej kolejności. Wkraczamy PUT 10 sekund przed zakończeniem tej świecy, a kolejna świeca BĘDZIE niedźwiedzi, z 90% prawdopodobieństwem. To jest naznaczona 3 umieścić na wykresie powyżej.
  4. Kolejna świeca zamyka się poniżej naszego poziomu 100 Fibonacciego, ale nie dotyka LEVEL 127, co oznacza, że zamknięty poniżej dolnego naszej aktualnej sekwencji. Wkraczamy PUT 10 sekund przed zakończeniem tej świecy, ponieważ będzie to następować niedźwiedzi świecę lub 2-3 niedźwiedzi świec, które osiągnie poziom poziom Fibonacciego 161,8. Ten handel jest przedstawiony na wykresie przez 1 PUT.
  5. Ostatnia niedźwiedzi świecę uderza poziom Fibonacciego na poziomie 161,8 i wartość wykresu -8, a także zarys czerwonej strefie, więc nawiązać połączenie.

W ramach każdego cyklu cenowej pomiędzy 3 punkty są średnio 3 ITM ustawień handlowych w normalnych warunkach handlowych zmienności. I dla tej strategii jest rzeczą oczywistą, że jeśli nie „czuć” w sklepie lub coś o konfiguracji nie wydaje się słuszne, nie bierz go i czekać na następny.

Strategia ta będzie produkować około 100 ustawień na parze walutowej dziennie, więc należy używać go mądrze i być bardzo pewny, aby nauczyć się go na pamięć przed skokiem w pełną parą.

W 3 strategie wyjaśnione tutaj pracować dla wszystkich par walut, towarów, akcji i indeksów. Jednak nawet w przypadku strategii konserwatywnej, przedsiębiorca może przynieść znakomite rezultaty jeśli handlu aktywa 5-6, a także podejmować 2 High transakcji prawdopodobieństwa na aktywa na dzień.

Jak zwykle komentarza poniżej, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Szczęśliwy Trading!

Możliwość komentowania strategie handlowe dla początkujących została wyłączona